Aktuality » Získali jsme významné zakázky pro letošní rok

Počátek roku 2015 byl pro společnost REKO PRAHA, a.s. ve znamení zajišťování zakázkové náplně pro nadcházející období. Ve výběrových řízeních jsme si vedli velice dobře a podařilo se nám získat několik velmi důležitých zakázek.

Jedním z projektů, který bude realizován během tohoto roku je oprava chladicí věže číslo 5 v elektrárně Počerady pro společnost ČEZ. Jedná se o chladicí věž typu Iterson o výšce 100m, u které bude opravena tahová skořepina a nahrazena nevyhovující konstrukce nesoucí eliminátory. Součástí opravy budou povrchové úpravy zámečnických konstrukcí a dílčí opravy chladicí technologie. Na této stavbě byly v těchto dnech práce zahájeny montáží pracovních lávek na plášť chladicí věže.
Významnou zakázku se podařilo zajistit také na polském trhu. V elektrárně Kozienice provedeme nátěr nové chladicí věže typu Iterson o výšce 185m. Tato zakázka je zajímavá právě výškou chladicí věže, neboť téměř o 30m převyšuje nejvyšší „Itersonky“ u nás, postavené v Jaderné elektrárně Temelín.

Na podzim letošního roku provede naše společnost opravu menší chladicí věže typu Iterson v teplárně Zlín. Jedná se o opravu ve velmi limitovaném termínu. Ten bude možné splnit, mimo jiné, díky bohatým zkušenostem z těmito opravami a nasazením vlastních pracovníků a techniky.


© 2017 reko-praha.cz | Redakční systém, SEO a webdesign od AG TOP TIP | Loadtime: | 0,00818s